Ubytování v Žirovnica

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Žirovnica. Najděte si jeden z apartmány, penziony a hostely přímo ve městě, nebo i v okolí Žirovnica, kde najdeme města Bled, Lesce, Zgornje Gorje, Begunje na Gorenjskem a Radovljica.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Apartment Encian 

Foto: Apartment Encian
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Apartment Encian is located in Žirovnica. The property features mountain views and is 46 km from Villach. The apartment comes with 2 bedrooms, a kitchen with a dining area, and 1 bathroom. A flat-screen TV with satellite channels is featured.


2. Guesthouse Osvald 

Foto: Guesthouse Osvald
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
80 %

Located in Žirovnica, GOSTIŠČE OSVALD, EKO RECIKLAŽA D.O.O features a garden, terrace and shared lounge. Among the facilities of this property are a restaurant, an ATM and a concierge service, along with free WiFi.


3. Hostel Jakelj Star

Foto: Hostel Jakelj
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
66 %

Hostel Jakelj se nachází ve městě Lesce. Hosté si mohou zdarma vypůjčit jízdní kola. Ve společných prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Na místě lze zdarma zaparkovat.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby36 - 36 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj
osoby72 - 72 EUR za noc
Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji
osob18 - 108 EUR za noc

4. Apartment Krek StarStarStar

Foto: Apartment Krek
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Located in Žirovnica in the Gorenjska region, Apartment Krek has a terrace and mountain views. The property was built in 1990 and features accommodation with a balcony.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: