Apartmány v Žirovnica

Potřebujete ubytování v Žirovnica ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Žirovnica. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Žirovnica má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apartment Zirovnica I StarStarStar

Foto: Apartment Zirovnica I
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering free WiFi and mountain views, Apartment Zirovnica I is an accommodation located in Žirovnica. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment includes 1 bedroom and a living room with a TV.


2. Apartment Encian 

Foto: Apartment Encian
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Apartment Encian is located in Žirovnica. The property features mountain views and is 46 km from Villach. The apartment comes with 2 bedrooms, a kitchen with a dining area, and 1 bathroom. A flat-screen TV with satellite channels is featured.


3. Apartment Krek StarStarStar

Foto: Apartment Krek
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Located in Žirovnica in the Gorenjska region, Apartment Krek has a terrace and mountain views. The property was built in 1990 and features accommodation with a balcony.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: